Search form

Лука 16:6

6Тој одговори: – Сто мери масло. И му рече: – Земи си ја признаницата, седни и бргу напиши: – педесет.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index