Search form

Лука 16:9

9И јас ви велам: – Создадете си пријатели со неправедно богатство, та кога ќе осиромашите, да ве примат во вечните живеалишта.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index