Search form

Лука 17:11

11И кога одеше за Ерусалим, Он поминуваше меѓу Самарија и Галилеја.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index