Search form

Лука 17:12

(Зачало 85)

12И кога влегуваше во едно село, Го сретнаа десет лепрозни и застанаа подалеку,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index