Search form

Лука 17:14

14Штом ги виде, им рече: – Отидете и покажете се на свештениците. И тие, одејќи, се очистија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index