Search form

Лука 17:15

15А еден од нив, кога виде дека е излечен, се врати и Го прослави Бога гласно;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index