Search form

Лука 17:16

16и падна ничкум пред нозете Негови, благодарејќи Му. А тој беше Самарјанин.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index