Search form

Лука 17:17

17Исус, пак, одговори и рече: – Зар не се излечија десетмина? Каде се деветте?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index