Search form

Лука 17:18

18Како не се најдоа и други да се вратат и да заблагодарат на Бога, туку само овој другородец?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index