Search form

Лука 17:23

23и ќе ви речат: – еве, овде е, или: ене, онде е, – не одете и не барајте;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index