Search form

Лука 17:25

25Ама, најнапред Он треба многу да пострада и да биде отфрлен од овој род.

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index