Search form

Лука 17:26

(Зачало 87)

26И како што беше во Ноевите дни, така ќе биде и во деновите на Синот Човечки:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index