Search form

Лука 17:3

(Зачало 84)

3Внимавајте на себе! Ако згреши против тебе братот твој, скарај го, и ако се покае, прости му.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index