Search form

Лука 17:33

33Кој сака да ја спаси својата душа, ќе ја погуби; а кој ја погуби, ќе ја оживи.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index