Search form

Лука 17:35

35две жени ќе мелат заедно: – едната ќе ја земат, а другата ќе ја остават;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index