Search form

Лука 17:36

36двајца ќе бидат на нива: – едниот ќе го земат, а другиот ќе го остават.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index