Search form

Лука 17:4

4И ако седумпати на ден згреши против тебе и седумпати на ден дојде и ти рече: се кајам, – прости му!

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index