Search form

Лука 17:9

9Зар ќе му благодари на тој слуга што ја исполнил неговата заповед? Мислам, не.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index