Search form

Лука 18:1

ГЛАВА 18

1Им кажа и парабола за тоа, дека треба да се молат и да не паѓаат со духот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index