Search form

Лука 18:10

(Зачало 89)

10Два човека влегоа во храмот да се помолат: едниот фарисеј, а другиот цариник.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index