Search form

Лука 18:15

(Зачало 90)

15При Него донесуваа и дечиња, за да се допре до нив; а учениците, штом видоа, им забрануваа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index