Search form

Лука 18:16

16Но Исус, кога ги повика, им рече: – Оставете ги децата да доаѓаат при Мене, и не пречете им, зашто на такви е царството Божјо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index