Search form

Лука 18:17

17Вистина ви велам: кој не ќе го прими царството Божјо како дете, нема да влезе во него.

Изостави во средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index