Search form

Лука 18:18

(Зачало 91)

18И го праша еден управник, велејќи: – Благ Учителе, што да направам за да наследам живот вечен?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index