Search form

Лука 18:2

(Зачало 88)

2И рече: – Во еден град имаше судија, кој од Бога не се плашеше, ниту од луѓето се срамеше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index