Search form

Лука 18:20

20Ги знаеш заповедите: – не прељубодејствувај, не убивај, не кради, не сведочи лажно, почитувај ги татка си и мајка си.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index