Search form

Лука 18:25

25Полесно е камила да мине низ иглени уши, отколку богат да влезе во царството Божјо.

Читај во средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index