Search form

Лука 18:26

26Оние што го чуја тоа, рекоа: – Тогаш, кој може да се спаси?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index