Search form

Лука 18:27

27А Он одговори: – Неможното за луѓето е можно за Бога.

Крај на неделата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index