Search form

Лука 18:29

29Он им рече: – Вистина ви велам, дека нема ниеден, којшто оставил куќа или родители, или браќа, или сестри, или жена, или деца, заради царството Божјо,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index