Search form

Лука 18:3

3Во истиот град живееше една вдовица и доаѓаше кај него, велејќи: – Заштити ме од мојот противник.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index