Search form

Лука 18:30

30а да не добил многу повеќе од тоа уште сега, во ова време, и во идниот век – живот вечен.

Крај на средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index