Search form

Лука 18:32

32дека ќе Го предадат на незнабошци и ќе се потсмеваат со Него, ќе Го презираат и плукаат,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index