Search form

Лука 18:33

33ќе Го бијат и ќе Го убијат, и на третиот ден ќе воскресне.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index