Search form

Лука 18:34

34Но, тие ништо од ова не разбраа; овие зборови за нив беа тајни, и тие не разбраа што им кажа.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index