Search form

Лука 18:35

(Зачало 93)

35Акога се приближуваше Он до Ерихон, еден слеп човек седеше покрај патот и просеше;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index