Search form

Лука 18:39

39Оние што одеа напред, го искараа да молчи; но тој уште погласно викаше: – Сине Давидов, помилуј ме!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index