Search form

Лука 18:40

40Исус застана и заповеда да Му го доведат. И кога оној се приближи до Него, го праша,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index