Search form

Лука 18:41

41велејќи: – Што сакаш да ти направам? Тој рече: – Господи, да прогледам!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index