Search form

Лука 18:7

7Та Бог нема ли да ги заштити Своите избраници, кои викаат кон Него дење и ноќе; макар и да забави?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index