Search form

Лука 18:8

8Ви велам, ќе ги заштити набргу.

Крај на саботата

Но, Синот Човечки, кога ќе дојде, ќе најде ли вера на земјата?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index