Search form

Лука 18:9

9А на оние што беа уверени во себе дека се праведници, и ги презираа другите, им ја кажа оваа парабола:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index