Search form

Лука 19:1

ГЛАВА 19

(Зачало 94)

1Потоа влезе Исус во Ерихон и минуваше низ него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index