Search form

Лука 19:10

10оти, Синот Човечки дојде да го побара и спаси загубеното.

Крај на неделата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index