Search form

Лука 19:12

12и рече:

(Зачало 95)

Еден човек од племенит род заминуваше во далечна земја за да прими царство за себе, и да се врати;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index