Search form

Лука 19:13

13и кога ги повика своите десет слуги, им даде десет мини и им рече: – Тргувајте со нив, додека се вратам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index