Search form

Лука 19:14

14Но граѓаните го мразеа и испратија по него пратеници, велејќи: не сакаме тој да царува над нас.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index