Search form

Лука 19:15

15А кога се врати, по приемот на царството, нареди да ги повикаат оние слуги, на кои беше им дал пари, за да види, кој колку спечалил.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index