Search form

Лука 19:17

17И му рече: – Добро, верен слуго; во мала работа беше верен, еве ти власт над десет градови.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index