Search form

Лука 19:20

20И друг дојде, велејќи: – Господаре, еве ти ја твојата мина што ја чував в крпа,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index